Scroll top
Emailbiuro@besk.pl Phone+48 605 147 888

Agencja Reklamowa besk

Metody znakowania

Druk cyfrowy UV<

Druk cyfrowy UV

Nowoczesna technologia znakowania różnych powierzchni. Druk cyfrowy UV pozwala wykonywać pełnokolorowe nadruki z niemal fotograficzną jakością i dużą intensywnością kolorów. Możliwe jest również drukowanie projektów z przejściami tonalnymi. Specjalne tusze nanoszone bezpośrednio na produkt utwardzane są światłem ultrafioletowym, dzięki temu nadruk bardzo dobrze trzyma się powierzchni. Zastosowanie białego poddruku umożliwia znakowanie różnokolorowych powierzchni. Szybki proces przygotowania projektu do druku sprawia, że znakowanie opłacalne jest już dla niewielkich nakładów.

Zalety:
- Nadruk full color – pełnokolorowy (CMYK )
- Niska cena od niewielkich nakładów
- Wysoka jakość i trwałość nadruku

Sublimacja

Sublimacja

Technika znakowania jasnych materiałów poliestrowych. Druk sublimacyjny jest techniką znakowania wykorzystującą zjawisko sublimacji. Pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia specjalne atramenty sublimacyjne na trwałe wnikają w strukturę materiału, dzięki czemu nadruk jest niewyczuwalny i bardzo odporny. Nadruk dokładnie odzwierciedla wielokolorowe grafiki z przejściami tonalnymi. Istotnym atutem są żywe i soczyste kolory.
Brak możliwości wykonania poddruku umożliwia znakowanie tylko białych i jasnych poliestrów. Nadruk sublimacyjny jest najtrwalszą metodą znakowania tkanin, dzięki czemu nadruk nie traci na jakości nawet po wielu praniach zachowując intensywność kolorów.

Zalety:
- Pełnolokolorowa gama kolorów (CMYK)
- Trwałe i intensywne kolory
- Bardzo odporny i niewyczuwalny nadruk

Druk DTG

Druk DTG

Innowacyjna technologia cyfrowego znakowania bawełnianych tkanin. Nadruk DTG ( Direct to Garment ) wykonywany jest bezpośrednio na tkaninie, a następnie utrwalany wysoką temperaturą. Wykonanie nadruku technologią DTG umożliwia wykonanie personalizowanych projektów.
Istotnym atutem jest możliwość wykonania pełnokolorowego nadruku, również z przejściami tonalnymi, a ilość kolorów nie wpływa na cenę znakowania. Wykonanie białego poddruku umożliwia znakowanie każdego koloru odzieży bawełnianej. Wykorzystywane atramenty są certyfikowane przez firmę Oeko-Tex Eco-Passport.

Zalety:
- Opłacalny już przy małych nakładach
- Pełnokolorowy nadruk – full color (CMYK)
- Możliwość personalizacji i odwzorowania gradientów

Grawer laserowy

Grawer laserowy

Technika znakowania polegająca na wypaleniu zewnętrznej warstwy produktu za pomocą bardzo precyzyjnej wiązki laserowej. Grawer jest niezwykle trwały i doskonale nadaje się do znakowania metalowych i drewnianych produktów. Znakowanie charakteryzuje się estetycznym i eleganckim wyglądem. Dzięki wysokiej precyzji możliwe jest wypalenie również drobnych elementów.

Zalety:
- Niezwykła trwałość znakowania
- Niska cena
- Wysoka precyzja i powtarzalność